Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 212m2 vo Butel 2 povolno

130 000 EUR

Shitet nga: sasho 23 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Zgjidh ngrohje
Se prodava kukja vo Butel 2 ul. Aleksa Dundikj 61a, 212m2, na sdva kata( prizemje i podkrovje) pri shto na prizemjeto ima garsonjera od 40 m2 so poseben vlez. na vtoriot vlez ima golema dnevna so kujna i wc, a na potkrovjeto ima 4 sobi i wc. Kukjata e cvrsta gradba so imoten list. ima garaza od 40 m2 dvorno mesto 270m2. cenata na kukjata e 130.000 evra( so toa shto ne e fiksna)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione