Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od individulna kuka vo Butel

87 000 EUR

Shitet nga: hhh 10 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
se prodava prizemje i potkrovje - del od individualna kuka. prizemjeto e so povrsina 76 m2 i potkrovjeto so povrsina od 40 m2. povrzani so parno greenje na drva, vnatresni skali. vo sklop na kukata se prodavaat i podrumski prostorii i garaza od vkupno 40 m2. dvornoto mesto e so povrsina od 200 m2. povelete.
Leaflet
Në fillim