Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 545m2 vo Cair

Shitet nga: Emir 20 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava planski gradena kuka prizemje i sprat garaza dvorno mesto sve vkupno povrshina 545m2
Kukata e na super lokacija vo blizina ima i osnovni ucilishta i gradinki, ambulanta, pazar, marketi prodavnici se za potreba na sekoe domakinstvo
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim