Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo naselba Cair

74 000 EUR

Shitet nga: Afrim Dullovi Sot 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Povolno se prodava nova 3 spratna kukja vo naselba Cair do porodilna bolnica

CENA PO DOGOVOR

Info Samo na tel: 071372221
Afrim Dullovi
071372221
Leaflet
Në fillim