Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kukja na 3 sprata od 330 m2

0 MKD

Shitet nga: Artan 13 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi.
Prviot sprat ima parking prostor,podrum i dvor,i ima prostor da se izgradi uste eden sprat so podkrovje.
Cena po dogovor
+38970888268
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione