Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 129m2 vo Cair

150 000 EUR

Shitet nga: Mirsad 01 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Se prodava kukja na ulica Cvetan Dimov br.56.Kukjata e so imoten list pogodna za izgradba na stamben i deloven objekt.Kukjata i pomosnite objekti imaat 129m2.Kukjata se naoga na glavna ulica .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione