Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo VLAE 100m2 so dvorno mesto 570m2 na Vardar

0 MKD

Shitet nga: Olivera 27 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se prodava kuka vo VLAE,Karpos- 100m2 i dvorno mesto od 570m2, so pogled i izlez na kejot na Vardar, mirno i tivko mesto. So postoecka markica za gradba.
Olivera
078766104
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione