Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 EUR

33 000 EUR

Shitet nga: Vullnet Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet shtepi ne lagjen Gazibabe, Cair. Shtepia esht 120m2, ka 4 dhoma dhe 2 podruma. Ka oborr me siperfaqe 40 m2. Vetem per bleres serioz 075333661
Vullnet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione