Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Кuka na Vodno

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 10 Tet 17:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Avtokomanda 0 ЕУР
Garsonjera vo GJorce Petrov 27 900 ЕУР
Stan vo Vlae 0 ЕУР
Se prodava plac na Vodno 230 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava kuka na Vodno od 105 m2 so dvor od 300 m2 + 75 m2 uste eden plac za gradba.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan od 93m2 vo Kisela Voda 1 000 ЕУР
Stan vo Taftalidje 48 000 ЕУР
Stan 50m2 blizu Elektrofakultet 1 050 ЕУР
Kuka vo Taftalidze 250 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione