Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so dvor vo Centar Kapistec

320 000 EUR

Shitet nga: Marko Trajkovski Dje 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се продава куќа со внатрешна површина од 288 м2, со дворно место во површина од 350 м2 во Центар- Капиштец, во близина на Завод за рехабилитација. Намена на градба А-1 домување во станбени куќи со можност за наградба и доградба.
Leaflet
Në fillim