Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

KUKA VO CENTAR eksklizivno i itno

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 29 Jan 17:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Komplet renoviran stan vo Vlae 64 300 ЕУР
STAN VO CENTAR KAJ ZELEN PAZAR 59 000 ЕУР
Trosoben stan od 72m2 vo Centar 65 000 ЕУР
KUKA VO BUTEL 1 OD 200M2 120 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
160 M2 SO DNEVEN DEL SO KUJNA I TRPEZARIJA, NA 1-KAT 3 SPALNI SOBI, SUTERENSKI DEL KADE IMA ATELJE I E KOMPLET SREDENO, SO DVORNO MESTO UBAVO SREDEN.
Informacii ZORICA : 078/339-365
Evidenten broj : 1978
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 365
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan i zemjiste na Vodno 400 000 ЕУР
Odlicen stan vo Kisela Voda 230 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC OD 50M2 250 ЕУР
Odlicen dvosoben stan vo Crnice 180 ЕУР
Në fillim