Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Novo Maalo

60 000 EUR

Shitet nga: ... 17 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
-Prodavam kuka vo Novo Maalo, izmegju Olimpiski bazen i Vero Jumbo

-Kompletna cista dokumentacija

-Povekje informacii na telefon

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione