Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LOKACIJA ZA GRADENJE (Vodno) KLINICKI Centar

200 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 06 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuka, so plac od 212m2. Dozvola za gradba P+2+PK. Bruto razviena povrsina 620M2.
Aleksandar
078262615


WhatsApp:
078262615
Leaflet
Në fillim