Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac so stara kuka na Vodno

Shitet nga: Blagoja 17 Pri 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Prodavam plac so stara kuka na vodno karsi drzavna bolnica
Blagoja
075432856
Leaflet
Në fillim