Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Centar blizu Bitpazar i Kale

22 000 EUR

Shitet nga: dukan 07 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se prodava stara kuka vo dukandzik (centar) blizu kale i bitpazar, kukata ima 36kvadrati so kompletni dokumenti, kukata se naoga vednas pozadi objektot Rinas karsi skalite so dobar pogled na glavna ulica, kukata e vo idealno mesto za dukan.
cena: 22.000eur
Mob. 071-702-543
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione