Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Semejna kuka vo Madzir Maalo

0 EUR

Shitet nga: aco 02 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Куќата е со приземје ( дневна, кујна, трпезарија и мало WC),
Прв спрат со две соби и купатило,
Втор спрат со две соби и купатило,
Остава во двор
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione