Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ubava kuka vo Hipodrom Ergele

19 000 EUR

Shitet nga: daniel 21 Sht 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Идилично убава куќа на приземје со чист имотен лист и двор во мирно место Хиподром/Ергеле.
* Куќа со 2 соби
* Кујна
* WC опремено
* Двор 60m2
* Сопствен влез и паркинг место.
- За сите подетални информации на 076547525
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione