Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 100m2 vo Cento

Shitet nga: Bosko 29 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
se prodava kuka vo cento na ulica Sava mihajlov 18 br.10 dvor 300 kvadrati a kuka 100 m2.za podetalni informacii javete se na 076 258 700
Leaflet
Në fillim