Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 250m2 vo Gazi Baba

255 000 EUR

Shitet nga: Aco 04 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Dvor 1000m2, Kuka 250m2 so 2 vleza, dopolnitelno vo dvorot uste 2 markici za gradba, kukata e izgradena 2000 godina so imoten list
Leaflet
Në fillim