Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Куќа во Ченто на 3 ката

1 EUR

Shitet nga: Mario Stojcevski 15 Jan 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Се продава куќа во населба Ченто близу последна 45ка.
Сутерен - 120м2
Приземје - 120м2
Поткровје - 80м2
Дополнителен објект од 70м2 со гаража за две возила.

Цена по договор.
Mario Stojcevski
 
071 292 398
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione