Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Gazi Baba ili menuvam za stan vo Ohrid

50 000 EUR

Shitet nga: Kristina 16 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Куќата се наоѓа наспроти А1 телевизија, 64 m2 + 40 m2 гаража. Дворно земјиште 200м2.
Kristina
Leaflet
Në fillim