Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Gazi Baba

130 000 EUR

Shitet nga: Elena Sot 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Prodavam kukja od 190 kvadrati. prizemje i sprat. dvoren prostor 600kvadrati. Garaza. Vo Trubarevo. tel. za kontakt 077/570-413
Elena
Leaflet
Në fillim