Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Hipodrom

28 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate agency GRANDE HOME 27 Maj 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 Nov stan od 94m2 vo Vlae 820 ЕУР
Novi stanovi vo Kapistec 1 270 ЕУР
Nov stan vo Gorce 57m2 750 ЕУР
NOVI STANOVI VO SOPISHTE 850 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuka vo Hipodrom od 50m2 I dvorce okolu 100m2.Kukata e komplet renovirana. Cena 29000e.tel.071209 744 071257405 077670647
Real estate agency GRANDE HOME
Prostep mk Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078442537
Real estate agency GRANDE HOME
078442537
Leaflet
SE IZDAVA STAN VO DZEVAHIR 68M2 SO DVE SPALNI 300 ЕУР
Nov stan od 73m2 vo Taftalidze 950 ЕУР
IZDAVAM DEL PROSTOR VO CENTAR 400M2 0 ЕУР
Se izdava stan od 41m2 vo Centar 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione