Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Menuvam kuka za soodvetna druga

66 000 EUR

Shitet nga: kuka 28 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
prodavam ili menuvam kuka vo cento za druga soodvetna kuka ili stan na druga lokacija
kukata ima dva sprata legalizirani
so plus nisko potkrovje i podrum i e na plac okolu 800 kvadrati
so moznost na ziveenje vo nea na dve ili poveke famili odelno so posebni vlezovi
Leaflet
Në fillim