Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продажба на куќа

0 MKD

Shitet nga: Снежана Dje 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа на влез во Ченто, на почеток на улицата на липите. Куќата е на два спрата со засебни влезови и плус дополнително изграден станбен објект со вкупна површина од 331 м2 и земјиште 404 м2 со Имотен лист. Цена по договор
Снежана
075472121
Leaflet
Në fillim