Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava kuka vo naselba Madjari - Triangla

0 EUR

Shitet nga: Виктор Јакимовски 04 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Se prodava kuka vo naselba Madjari - Triangla so dvorno mesto od 520m2 i stanbena povrshina od 180m2
Виктор Јакимовски
071358286
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione