Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SHPI NE HASANBEG KUKA VO SING HASANBE

86 000 EUR

Shitet nga: KUKA VO SINGELIC 14 Tet 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
KA VEND PER MARREVESHJA PER ÇMİM
------------------------------------------
IMA PROSTOR ZA DOGOVOR
MOSE DA SE DOJDE I DA SE VIDI

6 Soba + 2 Teras + 2 Kupatlia + 2 Kuzhine
6 Sobi 2 + Terasi Zatvoreni + 2 Kupatila + 2 Kujna

IMA I DVOR
KA EDHEKOPSHT
KUKA VO SINGELIC
070727758
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione