Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka Novo Selo Skopje so imoten list

60 000 EUR

Shitet nga: виктор 28 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава куќа во НОВО СЕЛО- Ѓорче Петров Скопје, на 2 спрата по 90м2. Првиот спрат наместен за живеење, горниот спрат - карабина. Плацот е со површина од 330 м2.
Може и замена помал стан со ваша доплата.
виктор
075 354 400
Leaflet
Në fillim