Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 280m2 vo Gjorce Petrov

70 000 EUR

Shitet nga: Ленче 04 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава куќа 280м2 дворно место 400м2 на добра локација.
Ленче
071264613
Leaflet
Në fillim