Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA SO LOKAL VO VOLKOVO

90 000 EUR

Shitet nga: BOBAN 23 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
KУЌА СО ЛОКАЛ 250 М2 СОЛАРНО, ПАРНО НА ДРВА-СТРУЈА ,ОБЕЗБЕДЕНО СО ВИДЕО НАДЗОР И АЛАРМ .ЦЕНА 90.000 ЕВРА НЕ Е ФИКСНО
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione