Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so markica za gradba

50 000 EUR

60 000 EUR

Shitet nga: Dalibor Sot 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Se prodava kukja 58m2 prizemje i 58m2 podrum so dvorno mesto 294m2 vo Gjorce Petrov
Ul:Alekso Demnievski br:58b
Markica za gradba A1
osnova 103m2
visina na venec 11,80m
P+2kata+Pk
cena 50.000€
informacii na tel. +38971331311

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione