Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Dame Gruev itno

100 000 EUR

Shitet nga: valentina 18 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
kukata ima prizemje i sprat.Vnatresni skali i vo prizemjeto ima garaza
valentina
075 790 480
Leaflet
Në fillim