Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Gjorce Petrov

125 000 EUR

140 000 EUR

Shitet nga: Dragana 08 Maj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа во населба Даме Груев (Геге) Куќата е во солидна состојба и во близина на градинка и основно училиште (на 5мин).Квадратура на куќа е 90m2 плус 2помошни простории 28m2 и дворно место 240m2.Куќата има дневна, кујна, спална и гостинска соба со излези на предна и задна тераса, ходник и тоалет. Подрумскиот распоред е ист. Дворот е со преден и заден дел. Греење на парно на дрва. Има простор за договор.
Dragana
078447214
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione