Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Gorce Petrov so pogled na Vodno i Vardar

110 000 EUR

Shitet nga: Gorjan Grujevski Dje 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Квадратура по геодетски елаборат:
Подрум 81 мкв
Приземје 81 "
Прв спрат 96 "
Втор спрат 96 "
--------
Вкупно 354 мкв
Ова е легализирано.
Можност за мансарда + cca 50 мкв.
+ Дворно место 210мкв

-Ѕидовите се блок 10 тервол 7 блок 10
-Довод на струја вода и канализација
-ПВЦ Столарија
КО.Ѓорче Петров 6, Парцела 12404/8
Gorjan Grujevski
078222090
Leaflet
Në fillim