Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo n Dame Gruev kompletno renovirana

65 000 EUR

Shitet nga: Andrej 28 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
e prodava semejna kukja vo n. Dame Gruev-Novoselski pat kompletno renovinara so izolacija i pvc prozori.
Dvorna povrsina 220m2, stanbena 110 m2.
Kukjata se naogja na isklucivo mirna i tivka lokacija, so obezbeden parking pred kukjata.
Kukata ima moznost za kreditiranje
Leaflet
Në fillim