Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Volkovo nasproti Zeleznickata

49 000 EUR

Shitet nga: Vasko 05 Maj 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
KUKJA 80M2 POSEDUVA CIST IMOTEN LIST DVORNO MESTO 250M2 KOMPLET RENOVIRANA
KROF,STRUJA,VODA,PVC PROZORI SO ROLETNI I KOMARNICI,NOVA KUJNA KUPATILO,LAMINAT,SOBNI VRATI,FASADA,GREENJE ALFA PECKA NA PELETI,KLIMA ZA LADENJE I GREENJEKOMOLET SO MEBEL 49.000
TELL ZA KONTAKT:
077633718
071423070
075400233
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione