Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo VOLKOVO

Shitet nga: zoran 07 Gush 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Kukata e na plac od 636m2 so dva posebni vleza sekoj del e so spalna dnevna kujna hodnik i kupatilo ima instalirano sopstveno parno na drva priklucena na struja dovod i odvod(kanalizacija) Kukata e legalizirana ima imoten list i dozvola za dogradba za uste dva sprata Kukata e vednas vseliva
Leaflet
Në fillim