Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovna Kuka od 80m2 vo Volkovo

52 000 EUR

Shitet nga: Goranco 02 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Продавам куќа во Волково 80м2+визба со дворно место 750м2 улица 100 број 54 недалеку од некогашната фабрика за кисела вода.
Goranco
078276905
Leaflet
Në fillim