Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Hrom

80 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 24 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iitno se prodaat dve kukji na edna parcela, vednas vselivi. ( Zavrsena privatizacija i legalizacija) Lokacija odlicna vo Hrom.
Cena-80.000e
Aleksandar
070.268.082
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione