Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo gradba

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Cile Inzenering 25 Nën 17:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dukan vo Aerodrom od 525m2 1 450 ЕУР
Gotovi stanovi 950 ЕУР
VEDNAS VSELLIVI STANOVI 950 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Продажба на станови во градба 68м2 и 69м2 со 3 спални бул,,Македонска Војска,, Ѓорче Петров,, цена 1000 евра м2 инвеститор Циле Инженеринг
контакт Влатко 077 694 390
Cile Inzenering
 
077694390
Leaflet
Gotovi stanovi 950 ЕУР
VEDNAS VSELLIVI STANOVI 950 ЕУР
Nov stan vo naselba Aerodrom 1 000 ЕУР
Stanovi vo Vlae 950 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione