Shpallja e kompanisë Publikuar: Shk 04 2022 12:40

Urban Living prekrasna kuka vo Hrom

EUR

Publikuar: Shk 04 12:40
Shikime: 898
Куќата е во Хром,Скопје на иделна мирна локација, на 100м од Вардар, со убав поглед на Водно и на 6 км од центар на Скопје.
Куќа со 2 стана, одвоени влезови, 2007 градба. Комплет документација со сите елаборати и за земја и за куќа.
1 стан 60м2, со кујна, дневна, спална и купатило.
2 стан, 170м2 со кујна, 3 спални, 2 дневни, кујна, гостинско ВЦ и 2 купатила.
Во близина има основно школо.
Има 2 места за паркирање внатре, од кое едното е со настрешница.
Подрумот е 60м2.
Куќата е со стиропор 8цм, 20кгр, ѕидана на 25 цигла и внатре гипс картон.
Има подно електрично греење.
Има камин печка на дрва.
3 инвертори.
Соларно со централен бојлер.
Статички е димензионирана за уште еден спрат
Дворна површина:422 m²

Марко-075387469
Зорица-078388292
шифра- е57
Përshkrimi i linkut

URBAN LIVING

Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг 

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. 

Како до поголема вредност.

Ние сме тука за Вас.

Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот.

Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот.

Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот.

Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне.

Вие добивате од нашето искуство. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг 

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. 

Како до поголема вредност.

Ние сме тука за Вас.

Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот.

Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот.

Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот.

Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне.

Вие добивате од нашето искуство. 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione