Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baraka vo Taftalidje

105 000 EUR

125 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 20 Maj 12:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Kuka vo Kisela Voda 62 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze 92 400 ЕУР
Stan vo Kozle 67 840 ЕУР
Stan vo Crnice 54 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava baraka vo Taftalidje od 213 m2
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Aerodrom 95 000 ЕУР
Stan vo Chento 30 000 ЕУР
Stan vo Kisela Voda do opstinata 71 500 ЕУР
Stan od 54m2 vo naselba Gjorce Petrov 49 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione