Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo baraka vo Taftalige 1

12 000 MKD

Shitet nga: Bojan 31 Gush 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se izdrava kompletno ureden stan na ulica praska 26. Uredena spalna soba so bracen krevet, dnevna, kujna i rabotna soba. So mal dvor. Vo cenata e vklucena struja, voda i wifi internet.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione