Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA 94m2 VO VLAE

Shitet nga: Damjan 18 Jan 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам куќа (барака) во Влае 94 m2. Бараката е реновирана и е во одлична состојба, откупено државно земјиште, можност за надградба (можност за изградба на подрум, 2 спрата и поткровје).
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Катастарска Парцела 7678.
Имотен лист 1937
Damjan
075402470

Viber:
DA
Në fillim