Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 70m2 vo Nerezi

150 000 EUR

Shitet nga: vesna 07 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ngrohje
se prodava 700m2 dvor so kuka 70m2 povolnost za gradba +dve markici vo NEREZI hitno
Leaflet
Në fillim