Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA OD 99m2 VO VLAE

62 000 EUR

Shitet nga: Жарко 24 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Вкупниот плац е 167 м2, куќата е 99 м2 (тврда градба со два влеза) + 12 м2 подрум. Се наоѓа во многу тивок дел во Влае, веднаш до Детската Градинка.
Leaflet
Në fillim