Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Bardovci ITNO

145 000 EUR

Shitet nga: Kuka Bardovci 04 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Zgjidh ngrohje
Se prodava kuka vo Bardovci prizemje 90m2 I potkrovje 60m2plac od 500m2
Kuka Bardovci
078484900
Leaflet
Në fillim