Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Kozle

0 EUR

Shitet nga: Marko 15 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа на одлична локација во близина на последна 57ца. Големо дворно место, мирна населба, луксузна градба. Вкупна дворна површина 900м2. Во дворот има две куќички една во улога на летна кујна со тоалет, другата може да служи како остава. Исто така во дворот има фонтана.
Централно греење на нафта и струја, во секоја соба има инсталиран клима уред.
Одлична термална изолација.
Одвоен деловен простор 40м2, со посебен влез, тоалет/купатило.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione