Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO NAS DAME GRUEV

49 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 02 Sht 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN 40m2 CENTAR PARK DO FONTANA 45 000 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN KOZLE 350 ЕУР
TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 64M2 1 KAT NOV 0 ЕУР
2KUKI 120m2 I 80m2 CAIR POZADI PENZIONERSKI 60 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа во нас.Даме Груев со површина од 75м2 на плац 400м2 - единечна. Куќата се наога во близина на градинката.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
ATRAKTIVEN DEL.OBJEKT 1040M2 BLIZU CAPITOL MALL 0 МКД
NOV DVOSOBEN STAN 48m2 3 KAT SO CENTRALNO PARNO 43 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN STAN K VODA 350 ЕУР
NOV STAN VO DEBAR MAALO SO SPALNA 30 M2 35 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione