Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Skopje vo Karpos Nerezi

0 EUR

Shitet nga: marko Dje 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
MNOGU EFTINO SE PRODAVA PLAC SO NAD 2000M2 I KUKJA 350m2 SO POMOSNI PROSTORII 100m2 , POGODNI ZA BIZNIS NA UL KOZLE BR 208, 400 METRI OD POSLEDNA AVTOBUSKA STANICA 57, VO KOZLE- SREDNO NEREZI , OPSTINA KARPOS
UREDNA DOKUMENTACIJA


Kontakt - 070344664 Zoran
Kontakt - 078 962 001 Aneta
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione